O nas

Kompleksowe remonty - usługi remontowe w Warszawie i okolicy

Kompleksowe remonty - usługi remontowo budowlane w Warszawie i okolicy

 

Prowadzimy kompleksowe usługi remontowe w Warszawie o okolicznych miejscowościach. Firma powstała w 1982 roku łącząc ze sobą tradycję z nowoczesnością. Na początek swojej działalności firma świadczyła usługi remontowe w zakresie montażu instalacji elektrycznych oraz remonty małych obiektów. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwoliło sukcesywnie rozbudować wachlarz usług i umocnić pozycję Firmy na rynku, wymijając konkurencję i stając się jedną z większych firm budowlanych w regionie. Aby sprostać surowym wymaganiom rynku Firma nabywała nowoczesny sprzęt pozwalający na zaspokojenie najbardziej wysublimowanych projektów inwestorskich, realizując wymyślne kombinacje i najśmielsze wyobrażenia swoich klientów.

 

Wykwalifikowana kadra i profesjonalny sprzęt

 

Dziś posiadamy nowoczesny, profesjonalny i wydajny sprzęt oraz mnóstwo specjalistycznych urządzeń do realizowania zleconych prac remontowych oraz instalacji. Jesteśmy odpowiedzialną i ambitną firmą z nieograniczoną ilością pomysłów i planów na przyszłość. Jesteśmy nastawieni na realizacje swoich zamierzeń z rozmachem i pełnym sukcesem. Swoje cele realizujemy poprzez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która dzięki licznym szkoleniom nieustannie podwyższa swoje umiejętności służąc klientom firmy nowoczesnymi i najbardziej optymalnymi rozwiązaniami.

 

Usługi remontowo budowlane

 

Firma szczyci się zaufaniem ze względu na swoją terminowość, solidność i profesjonalizm. Celem firmy jest dalszy rozwój, aby jako stabilny wykonawca zaoferować coraz szerszy profil działalności. Oferujemy usługi w zakresie instalacje oraz remonty 

 

Motto firmy:

„My nie palimy za sobą mostów – my je budujemy, dając gwarancję najwyższej jakości usług”

 

Działamy w Warszawie i okolicach. Zapewniamy zakup materiałów budowlanych wraz z dowozem do klienta.

Oferujemy przystępne ceny na wszystkie wykonywane przez Firmę usługi.

 

Usługi remontowo budowlane Warszawa i okolice. Zakres prac: elewacje zewnętrzne i kompleksowe remonty.


Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

 

ul. Leśna 16, 05-540 Zalesie Górne
Tel: 510-16-77-55 Email: aldomsaw@interia.pl